Voľnočasové aktivity

Istotne patríte k ľuďom, ktorí radi trávia čas so svojou rodinou, s tými, ktorí sú im  najbližší. Sme radi, že lokalita  "Čierna Voda" poskytuje veľa možností pre aktívny odpočinok a pobyt v prírode.

Máte radi kone?

Jazdecký areál pri kaštieli Kamila istotne splní Vaše očakávania!

Cykloturistika a turistika

Pohyb v prírode a  na zdravom vzduchu určite poteší  nielen Vás rodičov , ale i Vaše deti. Nechajte sa viesť cyklistickými a turistickými  chodníkmi popri chránenej krajinnej oblasti Jurský Šúr! Alebo si urobte výlet do blízkeho Slovenského Grobu či trošku dlhšiu trasu do mesta Pezinok, ktoré má bohatú históriu i krásnu okolitú prírodu.

Golf

V tomto prípade máte možnosť si vybrať - golfové ihrisko pri kaštieli Kamila alebo 9-jamkové golfové ihrisko  priamo v neďalekom Bernolákove, ktoré bolo prvým golfovým ihriskom na Slovensku.

 

Máte psíka?

Jedinečnou myšlienkou projektu "Javorová alej" je malý parčík pre Vašich domácich miláčikov. V rámci lokality sa môžete ísť zahrať so svojim psíkom aj mimo Vášho domu a trošku ho popreháňať za loptičkou. Na tento účel bude prispôsobený jeden z pozemkov a Vaši "havkáči" Vás za to budú milovať!

 

 

 

 

 

Fotogaléria

Novinky

  • Výhodné ceny stavebných pozemkovviac»
  • Skolaudované VŠETKY ISviac»
  • Realizácia križovatky na ceste III/5021viac»
 

Výhody:

+ detské ihrisko

+ ponuka interierových a kuchynských štúdií

+ možnosť využitia našich architektonických služieb

 
 
©2024 Javorová alej, všetky práva vyhradené