Lokalita Čierna Voda

Kde presne sa nachádza Čierna Voda

"Čierna Voda" je názov miestnej časti obce Chorvátsky Grob, vzdialenej od mestskej časti Bratislava - Vajnory 1900 metrov. Je to lokalita, ktorá sa sformovala na prímestské sídlo s posilňovaním obytnej funkcie. ktorej navrhovaný rozvoj predstavuje ponuku pre bývanie obyvateľov z regionálneho priestoru Bratislavy.

Je to lokalita, ktorá v sebe rozvíja bývanie,
prácu, rekreáciu i cestovný ruch.

Zaujímavosti lokality

Stavebné pozemky Čierna Voda Bratislava
Stavebné pozemky Čierna Voda Bratislava

Malokarpatskú vínnu cestu otvorili 19. septembra 2001 vo Svätom Jure a jej cieľom je rozvíjať vínny turizmus na Slovensku. Spája z vinárskeho hľadiska najpozoruhodnejšie vinárske miesta regiónu Malých Karpát. Turistom, ktorí sa po nej vydajú, ponúka ochutnávky miestnych vín a gastronomických špecialít, návštevy vínnych pivníc, vinoték a múzeí.Veľmi známa je jesenná husacina v Slovenskom Grobe. Členmi združenia Malokarpatská vínna cesta sú: miestna časť Bratislavy - Rača a v okolí Pezinka je to Limbach, Pezinok (vrátane časti Grinava), Viničné, Svätý Jur, Chorvátsky Grob, Slovenský Grob.

Šúr

- štátna prírodná rezervácia na ploche 370 ha pri Svätom Jure. Územie s výskytom vzácnej flóry a fauny v prostredí barinato-slatinného jelšového lesa s rašeliniskom. Súčasťou je riedky dubovobrestový les nazývaný Panónsky háj. Žijú tu mnohé chránené plazy a obojživelníky.

Rekreačná cyklistika

Táto lokalita ponúka vynikajúcu možnosť urobiť niečo aj pre svoje zdravie. Zoberte bicykel a vydajte sa na cyklotúru buď po rovine alebo smerom do Malých Karpát, kde vedie veľa cyklistických trás za peknými a zaujímavými cieľmi.

Ubytovanie Čierna Voda

Ak ste dostali hostí a nepostačuje vám váš dom, môžete ich pohodlne ubytovať skoro vedľa seba - hotel Kamila je skutočne len na skok od našej zástavby.
Okrem toho ponúka jazdecké kurzy pre deti i dospelých, ustajnenie vlastného koňa,hypoterapiu. Môžete si pozrieť múzeum kočiarov a povozov.

Postavili ste dom a čaká vás úprava záhrady.
Práve Čierna Voda ponúka to najjednoduchšie, pretože v záhradníctve naTriblavinskej ul. dostanete okrem rady aj všetko potrebné pre výsadbu.

 

Fotogaléria

Novinky

  • Výhodné ceny stavebných pozemkovviac»
  • Skolaudované VŠETKY ISviac»
  • Realizácia križovatky na ceste III/5021viac»
 

Výhody:

+ detské ihrisko

+ ponuka interierových a kuchynských štúdií

+ možnosť využitia našich architektonických služieb

 
 
©2024 Javorová alej, všetky práva vyhradené